מנעולן במעלה אדומים

לקוחות ממליצים

ממזרח לירושלים ובצפון מדבר יהודה שוכנת העיר מעלה אדומים, בה חיים פחות מחמישים אלף תושבים בסך הכל. העיר הקטנה והאיכותית חוברת לא מעט לירושלים והסביבה בכל הנוגע לצרכנות, מסחר ושירותים, אולם דווקא בתחום שירותי החירום זוכים התושבים לשירות של מנעולן במעלה אדומים, המספק שירותים מהירים במיוחד במקרה חירום.

שירות של מנעולן נדרש במקרים רבים בזמן אמת, ברגעים לא צפויים, עת המפתחות הלכו לאיבוד ומי מבני המשפחה נתקע אל מחוץ לדלת, או לחילופין כאשר מפתחות הרכב נעלמו ואפילו ננעלו בתוכו, בעוד בעליו עומד חסר אונים לידו. הצורך בפתרון מהיר מחייב בתחום זה לתת עדיפות למנעולן מן האזור ולא להרחיב את טווח החיפושים.

כמובן שזמינותו של המנעולן נקבעת על סמך פרמטרים נוספים: האם המנעולן עוסק בעבודת המנעולנות כעיסוק צדדי או כעיסוק ראשי? מנעולן העוסק בעבודה כהכנסה משלימה לרוב יוכל לספק שירותים בשעות הערב בלבד לשעות מוגבלות, בעוד שבזמן אמת מנעולן שזהו תחום עיסוקו ועבודתו החי בעיר ובאזור יוכל לספק מענה מהיר, לעתים בתוך פחות ממחצית השעה.

מנעולן מקצועי לא יסתפק בקריאה ובכתובת וכבר בשיחת הטלפון ינסה לאתר את אופי הבעיה וזאת במטרה להגיע מוכן לטפל בה. בפניה אל מנעולן במעלה אדומים, ולמעשה למנעולן בכל אזור גאוגרפי, הקפידו לציין: במקרה של צורך בפריצת הרכב: מהו סוג הרכב היצרן והדגם, האם קיים מפתח חלופי איפשהו, האם קיים מובילייזר, האם תידרש החלפה של כלל מנגנון הנעילה או פריצה בלבד. במקרה של פריצה למשרד או לבית: סוג הדלת (פלדלת, דלת עץ), סוג המנעול (כפול, עליון, בריח), דלת חיצונית או פנימית, אופי הבעיה: מפתח אבד, מפתח נתקע/ נשבר במנעול, מפתח לא פותח. מנעולן מקצועי יקבל את כל המידע מראש וידע להגיע ערוך באמצעות הכלים המתאימים ובמקרה הצורך מנגנון נעילה חלופי.

נועם המנעולן הוא מנעולן מנוסה, המחזיק במעל 10 שנות ניסיון בעבודת המנעולנות, בארץ ובחו"ל. נועם מביא עמו חדשנות טכנולוגית באמצעות מיטב כלי הפריצה והנעילה, במטרה לספק ללקוחותיו פתרונות פריצה ונעילה מתקדמים, במקצועיות שאין שניה לה ובמחיר הוגן. נועם פועל באזור ירושלים, מעלה אדומים, מודיעין ןהסביבה.